CARBON

Carbon Auto Zmiana koloru :

Promocja na Carbon 3D
Oklejanie całego pojazdu pozwala całkowicie zmienić jego wizerunek lub udoskonalić wygląd poszczególnych elementów (np. maska, dach, lusterka).
Poza funkcją estetyczną oklejenie pojazdu pełni też rolę ochrony oryginalnego lakieru.Zapomnij o niszczącym wpływie czynników takich jak:

brud,
sól,
myjnia,
promienie UV.

Zmiana koloru auta poprzez oklejenie go folią znacząco podnosi również wartość pojazdu przy ewentualnej sprzedaży. Wahasz się? Boisz się zmiany koloru? Folie są w pełni usuwalne z oryginalnej powłoki lakierniczej, dlatego w każdym momencie masz możliwość powrotu do pierwotnego koloru samochodu lub ponownej zmiany według upodobań i mody. Nie musisz długo czekać na swój wymarzony kolor w salonie, wybierz go u nas z dostępnych wzorników. Dostępne kolory matowe, połysk, perłowe, szczotkowane, czy bardzo popularne folie carbonowe z niesamowitym efektem końcowym, a niedostępne w salonach samochodowych, czy u lakierników! Twój sąsiad lub znajomi pomyślą, że kupiłeś nowy samochód, a tak naprawdę tylko zabezpieczasz i zmieniasz jego kolor na swój ulubiony. Bądź trendy! Zmień kolor pojazdu i zadbaj o jego powłokę lakierniczą